Skip to main content

Paketa turistike

Stafa Travel.al agjensia me e madhe turistike ne Shqiperi ju ofron organizimin e tureve te ndryshme drejt dhe jashte Shqiperise e me gjere, duke sherbyer si nje pike hyrese ne historine shqiptare, kulturen, natyren dhe jeten e perditshme.

Kjo realizohet nepermjet pasionit per vendin tone, te cilin duam t’ua transmetojme edhe klienteve tane me ane te itinerareve dhe guidave turistike interesante. Tek ne, ju do te gjeni paketat me te mira turistike, te paraqitura me detaje per itinerarin, cmimin, imazhe te vendeve qe mund te vizitohen dhe pershkrime te hollesishme te tureve te ofruara ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, e ne mbare boten etj.

Udh√ętime n√ę m√ęnyre individuale n√ę √ßdo shtet dhe destinacion t√ę rekomanduar nga konsulent√ęt tan√ę si dhe ato q√ę kerkohen nga vet√ę klient√ęt.

Gjat√ę gjith√ę vitit si dhe gjat√ę sezonit veror, afatgjata dhe afatshkurtra gjat√ę dimrit dhe festave tradicionale ne jemi prane jush me cmimet me konkuruese, dhe me paketat turistike me tunduese per te kaluar pushimet ne cdo stine !

                Ju sjellim destinacionet e preferuara me cmime dhe sherbim fantastik!   

                                 Paketat me te reja turistike per Sezonin e Vjeshtes 2014!

 

Vjene

                                             5 Dite 279 Euro

Stockholm

                                 5 Dite 549 Euro


Nisja me 22 Tetor , udhetim me autobus dhe vizita ne Dubrovnik,Split, Zagreb, Graz, Vjene, Budapest, Beograd dhe Prishtine.


Nisja me 28 Tetor, vizitohen: Stockholm, Oslo, Malmo, Copenhagen. Cmimi perfshin  transfertat vajtje-ardhje nga Tirana me autopbus.

Paris

                                         6 Nete  349 Euro

Zyrih

                                         4 Nete 499 Euro


 Nisje me 27 Tetor, vizitohen; Paris ne France me fjetje 3 nete ne Paris, 1 nate ne Zadar, 1 nate ne Mynih, dhe 1 nate ne Trieste.


Nisja me 26 Nentor, vizitohen: Como e Italise, Lugano, Zyrih, Lucerne, Berne, Lozane dhe Gjeneve te Zvicres. Fjetje ne Zyrih 2 Nete dhe Gjeneve 2 nete.

Stamboll

                                           259 Euro

Rome & Firence

                                                    399 Euro

Nisje me 16 Tetor, me fjetje ne hotel me 3 yje me mengjes.  Cmimi perfshin transfertat vajtje-ardhje dhe shetitjet gjithashtu.


 Nisje me 27, Nentor fjetje ne hotel me 3 yje me mengjese. Ne cmim perfshihen dhe transfertat, shetitjet.
Get the Flash Player to see this rotator.